Tanrıça’ya İniş – Nefes-i Hızır

Tanrıça’ya İniş

Dişil Bilgeliğin Yolculuğu bu sefer bizi kendi topraklarına davet etti.  14 –15—16 Haziran 2019’da  Selçuk’ta gerçekleştireceğimiz bu gezide amacımız hem Tanrıça’ların izlerine kendi mekanlarında tanık olmak, bunu yaparken de bu mekanların ruhu ile yeniden bağlantıya geçmek hem de kendi Dişil yanımızın şifasına varırken, bulunduğumuz topraklara kolektife sunulmak üzere dönüşümün bilgeliğini bırakmak.

Sizde mekanların sunduğu bilgeliğe bağlanmak, Tanrıça’ların izleri ile yaşantınızı dönüştürerek, içinizdeki Dişil’le uyum içinde yol almaya hazırsanız bu  adımı gelin birlikte atalım.

Hangi dişil yönümüz yaralı, hangi dişil yönümüz baskın, katman katman hepsini keşfederek, dönüştürerek, bütünleşmelerine doğru uyumlanacağız. Ana Tanrıça’ya bağlanarak, içimizdeki dişil’i tam ve bütün kucaklamış olarak, eril enerjinin dönüşümüne de tanıklık edeceğiz. Böylece bu iki enerji Cennet’in kapılarını yaşantımıza yeniden açacak.

Bu çalışmada yıllarca çalışmalarımıza eşlik etmiş olan Yunan – Roma – Kelt – Mısır Tanrıça’larının enerjilerini davet ediyor olacağız. ilk gün  Dişil Enerji ile ilk Temas, Lilith’in Enerjisi ile Uyumlanma ile başlayan yolculuk 3. gün Mary Magdalene ile Buluşma ve Enerjisi ile Uyumlanma ile tamamlanacaktır.

Üç günlük bu seminerde adım adım Tanrıça’ya doğru ilerlerken bu seminere ister kadın, ister erkek olsun İçindeki Dişil’i hatırlamak, şifalandırmak, ve O’nunla yeniden bütünleşmek isteyen herkes katılabilir.

 

 

Bu yolculuk  üç modülün bir basamağıdır. Bu üç modül Gülçin Önel  & Sabri Salış eşliğinde gerçekleşmekte olup,

Meditatif Uyumlamalar Tanrıça’ya İniş’te Gülçin Önel,

Tanrı’ya İniş’te Sabri Salış,

Birliğe Yükseliş’te Gülçin Önel  & Sabri Salış eşliğinde  yapılmaktadır.

Çalışma Selçuk ve civarında  yapılacaktır.

 

Tony Pollard Authentic Jersey