Gölün Hanımefendisi (Perilerin Sihirli Dünyasına Giriş) – Nefes-i Hızır

Gölün Hanımefendisi (Perilerin Sihirli Dünyasına Giriş)

 

‘’ Gölün Hanımefendisi yükseldi suların içinden ve bir anda dağıldı tüm sisler ‘’

 

Sislerin Ardındaki Avalon’un dünyası bize bir çağrı sundu. Perilerin dünyasına doğru açtı kapılarını. Bu çalışma ile hem perilerin dünyasına bir giriş yaparak, onların enerjileri ile yeniden uyumlanacak hem de hayatınızda onların enerjisini en etkili nasıl kullanabileceğinizi keşfederken, içinizdeki Avalon’u yeniden hatırlayacaksınız.

Gülçin Önel

Lady of the Lake

 

                                                   

PERİLERİN ENERJİLERİ İLE UYUMLANIRKEN  AĞIRLIKLI ÇALIŞILACAK KONULAR

 

  • Perilerin varlığına bağlanırken en derinlerdeki kadim bilgileri hatırlayarak Avalon’dan şimdiye dönüşüp gelişen enerji ile bağ kuracağız.
  • Lady of the Lake’in daveti eşliğinde Gölün derinliğini keşfe çıkacağız.
  • İllüzyon ve Vizyon arasındaki dünyanın keşfi için onlardan nasıl destek alacağımızı,
  • Yaşantımızda sislerin içinde kalanların dağılması, sislerin ardına geçmek için,
  • 3.Göz tabir ettiğimiz İç görümüzün ve sezgilerimizin üstündeki sislerin dağılması için,
  • Suyun bilgisi, şifası ve gücünden faydalanmak için,
  • Büyük resmi görmekte,
  • Kendi doğamızla yeniden buluşmak ve onların bu dokunuşlarını artık günlük hayatımızda nasıl kullanacağımızı hatırlamak

 

Yeni hatırlayış yolculuğumuz 18-19 Mayıs 2019‘dur.

Bu çalışma ve Avalon uyumlaması Türkiye’de sadece Gülçin Önel (Mavi’nin Sesi) eşliğinde gerçekleşmekte olup, çalışma mekanı Salda Gölü’dür.

 

Hatırlayışa dair ;

Bir yolculuk ki çok önceleri adımları atılmış, parçalar örülmüş, Gölün Hanımefendisi dokumaya başlamış. Çağlar öncesinden fısıldamış Avalon, nefes olmuş, ruhumdakileri ortaya dökmüş. Bir sembol, bir söz o sislerin ardını aralamış, yuvaya varmış yol. Evvel zaman içinde diye başlayan o evvelcelerden şimdiye kadar uzanan o diyarın girişi için her parça yer’leşti, yerini buldu. Gölün derinliği, Göğün mavisine vardı, Mavi ifadesini, Sesi’ni buldu.

Sislerin Ardındaki dünyayı Öz’ünde hatırlayarak bu yola eşlik edenler, evvelcelerden şimdiyi dokuyanlar, uyandırdığınız her şey için, o sihri can’landırdığınız için teşekkür ederim.

Ve Salda Gölü, Gölün Hanımefendisi’nin bize araladığı bir giriş kapısı oldu. Avalon diyarındaki, sislerin ardındakine geçtiğimiz bir giriş. Şimdi ve burada olan her şeye şükran’la.

 

Geçen yılın sözleri böylesi akarken bu yıl girişten ilerledik, bir öğreti, bir eğitim değil bir hatırlayış yolculuğuydu Periler. Bir’deki hatırlayış bütüne bir sihir gibi yayıldı. Havada uçuşup görünmeyenleri gösterdi. Gölün Hanımefendisi gölün derinliğindeki mekana davet etti. Derinlikte nefes alabildiğimizi nasıl unuttuğumuzu hatırlattı. Periler ve Avalon’un Leydileri, sisleri nerede açmayı bıraktığımızı fısldarken sihirden kopuşumuzu hatırladık, her hatırlayış bir hatırlayışı daha canlandırdı.  İçimizdeki yuva görünür oldu, içimizdeki Avalon’un o gizemde kalan ve hazır olan kapıları açıldı.

Yuvayı hatırlayarak çağrıyı takip eden herkese,  Salda Gölü’ne bağ kurup bize sağladığı yolculuk için, ait olduğum Avalon’un Leydi ve Sör’lerine, bana üfledikleri ve ilahi köklerimde hatırlattıkları ile bu yolda hatırlamaya hazır her ruha fısıldamama izin verdikleri için sonsuz şükran.

 

“Hatırla”

Mavi’nin Sesi

2019

Tony Pollard Authentic Jersey