Ejderhaların Efsanevi Rehberliği – Nefes-i Hızır

Ejderhaların Efsanevi Rehberliği

İçimdeki bir ses bu süreci derin meditasyon ve inzivada geçirmem gerektiğini söyleyince yol beni Kapadokya’ya taşıdı. Yaptığım meditasyonlarda katman katman kapılar ve her kapının önünde ejderhalar beni karşıladı. Tam olarak anlam veremesemde izin verdim Olan’a. Aynı bir yılanın deri değiştirmesi gibi eski derimi bırakıyor yeniye doğru ilerliyordum ve ejderhalar bu geçişlerde en büyük rehberim oldu. Onların enerjisine uyumlanıp  karanlığın içine doğru ilerlerken, en derin şifaya doğru taşıdılar beni ve bunu yaparken binlerce yıl öncesinin yakıp yıkan kaba enerjisiyle değil tamamen yeni evrensel enerjilere uyumlayarak ilerlediler. Anladım ki ejderhalar, ilahi düzende hizmet veren ve bize boyutlararası geçişlerde rehberlik eden en kadim ve en güçlü varlıklarmış. Şimdi boyut değiştirmek isteyen herkese sevgi ile  destek olmak için kadim rehberliklerini açtılar. Hazır olan herkes aktarılan bu çalışma ile yaşantısında ruh – beden – bilinç düzleminde, yeniye doğru ilerlerken onların rehberliği ile buluşacak. Bugüne kadar yaşantınızda gizemde tuttuğunuz, yüzleşmekten korktuğunuz oysa sizi büyütmeye doğru götürecek gölge yönünüzle, içinizdeki ışığı birleştirerek sizi yeni boyutlara doğru taşıyacak ejderhaların rehberliğini yaşantınıza alma vakti geldi. Bu inançlar üstü yapılanma bizi daha yüksek bir düzleme ve bilgeliğe doğru taşıyarak, en derinden en yeniye uyumlayacak.

Ejderhaların Enerjileri ile Uyumlanırken, 

– Ejderhaların enerjilerini yeniden hatırlayarak, onların gücü ve bilgeliği ile kuşanacak,
– Kendi ejderhanız ile tanışacak,
– Gücünüzü ve bilgeliğinizi almanıza engel olan ne varsa, onlardan özgürleşmek için, ejderhalar ile karanlığın en derinliğine inerek oradan dünyevi ışığa doğru akacak,
– Günlük hayatınızda onların bu desteğini nasıl kullanacağınızı öğrenecek,
– Küllerinizden yeniden doğacaksınız.

Sabri Salış tarafından yönetilecek olan bu çalışmada iki gün boyunca ejderhaların enerjileri ile uyumlanarak bu bilgeliği en ince ayrıntısına kadar kullanmayı öğreneceksiniz.

Tony Pollard Authentic Jersey